AKTUALITY

Joga s Petrou

20.10.2019

75min jogy v utery v 19 hod a ve ctvrtek v 19:20 se skvelou Petrou. Sidhi sidha joga pro uvolneni, protazeni a posileni a Hatha joga s durazem na cviceni pro zdrava zada.

V Cihelně máme pro vás každý týden Power jogu, Hatha jogu a nyní se pčipravuje také Sidhi joga. Bez omezení věku! Přijďe vyzkoušet!

Gymnastika se uskuteční i tento školní rok, tentokrát pod vedením profesionálních trenérů Sport Academy a to ve dvou věkových kategoriích 5-7 let a 7-9 let. Holky a kluci, pojďte si zlešit kondici, naučit se cvičit na všech prostných a zahrát si pohybové hry!

Pro velký zájem a téměř bleskovou naplněnost čtvrtečního kurzu jogy pro maminky s miminky pro vás otevírá lektorka Kateřina Marková ještě další kurz a to v úterky v 10:30.

Vzhledem k pokračující rekonstrukci školy Hnízdo v Úněticích byl vyhlášen týden ředitelského volna a proto přicházíme s posledním příměstským táborem, který povede Filip Suk a jeho tým i s pejsky Borůvkou a Fidorkou. Děkujeme tímto za přispění OÚ Únětice. Tábor je určen všem dětem, nejen těm ze školy! Ale pozor, kapacita je omezená.

Od 19.9. 2019 začínáme každý čtvrtek od 9:45 se cvičením pro maminky s ještě nechodícími miminky. Bude to zábava, bude to fajn, nenechte si ujít, kapacita je pouze 9 dvojiček.

Zveme vás na jarní zpívání organizované knihovnou Obývák vesnice ve Statenicích. Sobota 9.3. od 10 do 17 hod. A nemusíte umět zpívat. Veškeré info v letáčku. Bude to krása!

Přijďte si vyzkoušet tuto oblíbenou hodinu a zjistěte, zda je to pro vás a vaše dítko to pravé, než se přihlásíte na páteční dopolední hodiny. 7.12. v 10:00. Prosím hlaste se předem, kapacita pouze pro 8 dvojic.