Workshop Permanento - jedinečný koncept cvičení

10. prosince 2018! Velký den v Cihelně! Zakladatelka iniciativy Pohyb pro život Mgr. Kateřina Machačová, Ph.D. vám představí svůj nový a jedinečný concept cvičení Permanento.

Využijte této opravdu unikátní příležitosti - přijďte si zacvičit a poslechnout o pohybu trochu jinak a v širších souvislostech. Na vlastní kůži si vyzkoušíte, jak snadno a efektivně můžete udržovat své tělo v té optimální kondici. Budete si moci vybrat ze dvou ukázkovývch lekcí - od 16h nebo pak od 19h. Prostor mezi lekcemi může být využit k prohlídce Cihelny, k ochutnání dobrot z domácí kuchyně paní majitelky a k volné diskusi s Kateřinou. Vstupné dobrovolné. 

O co přesně jde?

Osvojíte si několik velmi efektivních pohybů. Dozvíte se, proč jsou tak důležité, jak konkrétně působí a co všechno ovlivňují. Naučíte se jednotlivé pohyby modifikovat, tak aby to odpovídalo vašemu aktuálnímu stavu, preferencím a nárokům. Získáte přístup k videím na cvičení doma. Osvojené pohyby budete moci cvičit izolovaně v průběhu dne nebo v krátkých sestavách (cca 10 minut), které budete moci využívat dle svých preferencí k rannímu nastartování či večernímu zklidnění. Získáte tak ucelenou a komplexní výbavu o tom proč a jak pečovat o své tělo, aby vám bylo oporou a ne přítěží. 

Pro bližší představu můžete zkusit PERMANENTO mini-sestavu v trávě zde:

Můžete se podívat i na nové promo video:


Celý koncept cvičení PERMANENTO je inspirován principy vývojové kineziologie, tedy pohyby našich nejmenších, a současných přístupů Tima Andersona a Geoffa Neuperta z Original Strength institutu nebo předního fyzioterapeuta Pavla Koláře. Je reakcí na dlouholetou sportovní a vědeckou činnost Mgr. Kateřiny Macháčové, PhD. - zakladatelky iniciativy Pohyb pro život (veškeré info najdete na www.pohybprozivot.cz).

Účinky jednotlivých pohybů jsou velmi komplexní, i když specificky cílené. Cílí na původní reflexní pohybové vzory, díky kterým jsme kdysi začali chodit. Jejich aktivací můžete tělu pomoci postupně opustit sekundární pohybové vzory, které zbytečně zatěžují organismus a mohou být příčinou mnoha bolestí či nadměrné únavy. V podstatě je to cesta k vlastnímu originálu. Každému cvičení přinese něco malinko jiného, protože každému chybí něco malinko jiného. Změny jsou citelné ve všech oblastech života!

Workshop je vhodný pro všechny kdo:

- sport jako takový nemusí, ale chtějí, aby jim bylo tělo oporou pro to, co dělají rádi,

- sportovat nestíhají a chtějí si udržet kondici, aby příležitostné sportování bylo fajn,

- sportují a kromě lepších výkonů si chtějí zajistit dlouhou sportovní kariéru bez zranění!


Zkušenosti absolventů akcí PERMANENTO naleznete kliknutím na odkaz zde:

A více informací o konceptu cvičení PERMANENTO kliknutím na odkaz zde:  

Program:


1. workshop 16-17 hod., vhodné pro každého bez rozdílu věku, nutná předchozí registrace na 724 082 911 nebo cihelna198@centrum.cz z důvodu omezené kapacity maximálně 10 posluchačů/cvičenců


2. workshop 19-20 hod., opět vhodné pro každého bez rozdílu věku, nutná předchozí registrace na 724 082 911 nebo cihelna198@centrum.cz z důvodu omezené kapacity maximálně 10 posluchačů/cvičenců

S sebou pohodlné oblečení, případně zápisník a tužku. Podložky na cvičení máme.

Těšíme se!!